Więcej widoków

Moduł XML

Oceń ten produkt jako pierwszy

Szczegóły:

Jeden z najbardziej przydatnych i szeroko wykorzystywanych dodatków do Magento. Dzięki niemu generujemy dowolny szablon produktowy, który staje się naszą bazą.

Dostępność: W magazynie

1 198,00 zł

Dostępność: W magazynie

1 198,00 zł

* wymagane pola

1 198,00 zł

Szczegóły produktu:

Wszystko to odbywa się bez potrzeby pisania kodu. Możemy utworzyć dowolny szkielet pliku xml oraz samemu wybrać, które produkty mają do niego trafić. Później jednym kliknięciem wyszukujemy interesujący nas szablon i pobieramy go na dysk.

Porównywarki cenowe
Każda z porównywarek cenowych potrzebuje swoich własnych szablonów produktowych. Różnią się one strukturą i pobieranymi cechami. Nie ma potrzeby szukania modułów do integracji, dzięki XML integrację można napisać samodzielnie. Ustalić też można, które produkty uwzględnić w szablonie, a które nie.

Integracje
Do większości integracji między Magento a innymi aplikacjami wystarczą pliki xml generowane CRON'em. Teraz komunikację z magazynem, systemem księgowym czy np. podsklepem staje się prosta. Dzięki szablonom XML można np. uaktualniać stany magazynowe lub ceny, opisy, każdą z utworzonych cech. I to zarówno dla wszystkich, jak i wybranych produktów.

Migracje/Eksporty
XML można też użyć również jako narzędzia do eksportu produktów. Jest to dużo prostsza, szybsza i bardziej intuicyjna alternatywa dla rozbudowanych i wolnych narzędzi standardowych w Magento.

Uwaga:

- W systemie Magento funkcja „Admin routing compatibility mode for extensions” musi być włączona. Moduł nie jest dostosowany do patcha Magento supee6788.
- Cena licencji nie zawiera aktualizacji modułu, supportu, pomocy przy instalacji i wdrożeniu.

Recenzje

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Moduł XML