Moduł XML

1 198,00 zł
W magazynie
SKU
Moduł XML

Ten moduł możesz przetestować za darmo przez 7 dni bez żadnych zobowiązań.

Jeden z najbardziej przydatnych i szeroko wykorzystywanych dodatków do Magento. Dzięki niemu generujemy dowolny szablon produktowy, który staje się naszą bazą.

Wszystko to odbywa się bez potrzeby pisania kodu. Możemy utworzyć dowolny szkielet pliku xml oraz samemu wybrać, które produkty mają do niego trafić. Później jednym kliknięciem wyszukujemy interesujący nas szablon i pobieramy go na dysk.

Porównywarki cenowe
Każda z porównywarek cenowych potrzebuje swoich własnych szablonów produktowych. Różnią się one strukturą i pobieranymi cechami. Nie ma potrzeby szukania modułów do integracji, dzięki XML integrację można napisać samodzielnie. Ustalić też można, które produkty uwzględnić w szablonie, a które nie.

Integracje
Do większości integracji między Magento a innymi aplikacjami wystarczą pliki xml generowane CRON'em. Teraz komunikację z magazynem, systemem księgowym czy np. podsklepem staje się prosta. Dzięki szablonom XML można np. uaktualniać stany magazynowe lub ceny, opisy, każdą z utworzonych cech. I to zarówno dla wszystkich, jak i wybranych produktów.

Migracje/Eksporty
XML można też użyć również jako narzędzia do eksportu produktów. Jest to dużo prostsza, szybsza i bardziej intuicyjna alternatywa dla rozbudowanych i wolnych narzędzi standardowych w Magento. 

Uwaga:
- W systemie Magento funkcja „Admin routing compatibility mode for extensions” musi być włączona. Moduł nie jest dostosowany do patcha Magento supee6788.
- Cena licencji nie zawiera aktualizacji modułu, supportu, pomocy przy instalacji i wdrożeniu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Moduł XML
Twoja ocena
Copyright © 2019. All rights reserved. FUTURE-SOFT SP. Z O.O.